سیستم استودیویی EMS

تکنولوژی نوآورانه و خلاق تایتان فراهم کننده هزاران فرصت جدید برای هر یک از مفاهیم تمرینی ، رشته های ورزشی و کاربردهای زیبایی و پزشکی می باشد. ما به شما و مشتریان شما، فناوری whole body-ems را ارائه میدهیم ، یک سیستم بی سیم ، قابل حجم با قابلیت تحریک تمام عضلات بدن و شخصی سازی برنامه ها متناسب با ماهیچه های هر قسمت بدن و ورزش و اهداف کاربر. استفاده از اجزای سخت‌افزاری و نرم افزای خلاقانه در این محصول ما را قادر می نماید تا بتوانیم محصول خود را در عرصه پزشکی و ورزش‌های مختلف، تناسب اندام و توانبخشی و زیبایی ارائه نماییم.

قابلیت اتصال بیسیم

یکی از قابلیت هایی که فقط در دستگاه های تایتان شاهد آن هستیم اتصال بیسیم به لطف تکنولوژی بلوتوث در این دستگاه هاست . بدین شکل که نیازی نیست جلیقه تمرینی حتما با سیم به دستگاهی مجزا متصل شود و باعث محدودیت تحرک شود. هنگامی که به صورت وایرلس و بیسیم به دستگاه متصل شوید حتما نیازی نیست که در کنار دستگاه باشید . با سیستم پیشرفته شما قادر خواهید بود به میزان دلخواه دور شده و براحتی تمرین کنید این قابلیت منحصر به فرد موجب متمایز شدن دستگاه های تایتان از بقیه رقبا شده است.

تمرین گروهی

یکی از قابلیت های  دیگر دستگاه های تایتان مدل استودیی تمرین گروهی به صورت همزمان میباشد. به گونه ای که 2 تا 4 نفر در یکزمان میتوانند با برنامه تمرینی گروهی و یا برنامه تمرینی شخصی برای هر کاربر تمرین کنند که شبیه ساز یک باشگاه ورزشی کامل است.

شما میخواهید درخلوت ورزش کنید، در یک زمان و مکان مشخص ورزش کنید. بصورت فردى و با برنامه اى متناسب با خودتان ورزش کنید. بدنتان را به یک روش ساده فرم دهید.این کار را انجام دهید و خودتان را متمایز کنید. به راحتى جلیقه ورزشى خود را بپوشید و کار با دستگاه EMS را شروع کنید خود را به بهترین نحو از طریق انتقال پالس های ems ورزش بدهید. از یک جلسه تمرین کامل و هدفمند لذت ببرید. تعادل بیشتر، عضلات بیشتر، قدرت بیشتر و فرم بدن بهترى بدست آورید و یا اگر ترجیح میدهید ریلکس کنید

در کمترین زمان ممکن

هر جلسه تمرین با تکنولوژیems  بیشتر از 20 دقیقه وقتتان را نمیگیرد. در ورزش‌های سنتی فقط یک یا چند گروه عضلانی بصورت همزمان درگیر می‌شوند و به همین دلیل برای تمرین دادن کل عضلات بدن حداقل ۴ جلسه تمرینی زمان لازم است اما به کمک تکنولوژی ems ، تایتان تمام عضلات بدن رو بصورت همزمان درگیر و فعال می‌کند و درنتیجه فقط ۲۰ دقیقه برای تمرین دادن کل عضلات بدن کافی است.در سیستم مربی دستگاه تایتان که شامل 3 کانال و 14 پد میباشد که هر کانال به بخش بالاتنه قسمت شکم و سینه ، کمر و بازوها ، و پایین تنه قسمت باسن و پاها تقسیم شده که منجر به تحریک تمام عضلات بدن در قسمت های تعریف شده میباشد

تمرینات بدون وزنه

تمرین با تایتان تمرینی بدون وزنه است. این تکنولوژی تمرین و رشد عضلات بدن رو بدون هرگونه فشار اضافه به مفاصل و تاندون‌ها ممکن کرده است. حتی اگر در حین فعالیت دیگری دچار آسیب‌دیدگی شدید و مصدومیت شوید می‌توانید با تایتان و شبیه سازی ورزش مورد نظر بر روی بدن به تمرین ادامه بدید و از افت آمادگی جسمانی جلوگیری کنید.

راه اندازی استودیو

شما با کمترین امکانات میتوانید کسب کار پر رونقی را راه اندازی کنید. در ابتدا نیاز به یک فضای نه چندان بزرگ و دکوراسیونی ورزشی و پر انرژی دارید. نیازی نیست این فضا مانند باشگاه ورزشی بزرگ و دارای امکانات متعدد باشد. چند وزنه کوچک و چند وسیله هوازی کفایت میکند. در این باشگاه کوچک ورزشی کار اصلی را دستگاه های تایتان انجام میدهند. به گونه ای که با تمرینات متناسب مربی و با فرکانسی که دستگاه از طریق جلیقه ها به بدن شما ارسال میکند باعث چربی سوزی و عضله سازی میگردد.

جزئیات پکیج استودیو

نام تعداد
تبلت سامسونگ 1
لباس EMS 2
دستگاه EMS 1
لباس زیر 3
آبپاش 1
شارژر 1
چوب لباسی 3
چمدان یا استند 1
کابل مخصوص 2
ست الکترود پد 2
دستوالعمل کار با دستگاه 1

برای اطلاعات و دریافت جزئیات بیشتر میتوانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

info@synergyi.ir

واتس اپ / تلگرام:

0910 186 5700

0903 679 0077

0937 505 0082

آدرس: تهران ، دارآباد ، انتهای بزرگراه صیاد شیرازی ، بلوار ارتش شرق به غرب ، فرعی کوچه ابوالفضل صمیع (دو راهی سمت چپ) ، صد متر جلوتر در سبز نگهبانی – ساختمان شتابدهنده هاردتک، شرکت سلامت اندیشان ممتاز ماد (سینرژی)